Blog X Ostatní

Něco o mě, jak to začalo...

5. srpna 2012 v 22:06 | Amaryllis Wright #
Ahoj :) Tenhle blog sem založila v dubnu a pak na něj zapoměla :D te´d mě napadlo založit další blog, takže teď budu mít blogy o svých třech nejoblíbenějších skupinách :)

1. Green Day
2. Shinedown
3. The Exies

Můj první a základní blog je o všem, ale hlavně o Green Day. Budu mu říkat domovský blog :) Takže cestu ke mě domů najdete ZDE :) Na doménu nekoukejte. Ten blog chodil ještě když někteří z vás možná netušili, co blog je :D
Takže co bych řekla o sobě? Jsem tak trochu jiná puberťačka, co poslochá jinou hudbu a chodí v jiném oblečení... :) Miluju hlavně hardrock, ale nepohrnu jazzem nebo muzikou z 90. let. Učím se na elektrickou kytaru, tak trochu skládám. Zpěv je další z mých sil. Miluju fotografování, četbu a angličtinu. Více o mě najdete na mém domovském blogu ;)

A jak sem se dostala k The Exies? Kdysi v roce 2009 tuším, je hráli na jednom internetovém rádiu. zadala jsem do youtube a ihned věděla, že tahle kapela mě dlouho nepustí :) I když vydali jen dvě alba a ted se zdá, že se po nich slehla zem, stále stojí za to. Třeba se řídí radou "Vytrať se a budou tě chtít...". Ano, fanoušci je chtějí :) Fan stránka na fb je plná otázek "Are you guys dead or what...?!". Ale to mi dává čas, napsat o nich to co zatím je a soustředit se na ostatní blogy. Oni se časem vrátí :) Doufám, že tenhle blog vám ukáže The Exies a oni vás zaujmou :) Díky za návštěvu :) Mír.

Vaše Amaryllis Wright ###

 
 

Reklama